Mërgata Shqiptare
Kosova

Zaimina vesh fustan të shkurtë, kështu provokon me pozat e saj

Ajo ka kohë që është bërë nënë, por duket në formë të lartë. Me paraqitjet e saj gjithnjë merr vëmendjen e publikut, kjo pasiqë këngëtarja Zaimina Vasjari shfaqet vazhdimisht tejet joshëse në paraqitjet që bën, shkruan Indeksonline.

Fotografia e Rent A Car Onix

E në paraqitjen e fundit, Zaimina ka publikuar pamje ku shihet e veshur me një mini fund i cili zbulon format e mira të saj.

Zaimina edhe pasi u bë nënë për herë të parë, kjo nuk ndikoi në përkeqësimin e formave trupore. Kujtojmë se këngëtarja tash e një kohë i ka munguar skenës muzikore, e mbetet të shihet a do të vijë ajo me një projekt të ri muzikorë.

Fotografia e Rent A Car Onix

TË ngjajshme

Lulja na prezanton me vëllain, publikoi foton më të bukur me të

lajme

Besarta rrëfen bisedën e fundit me babain e saj, Hamëz Jashari si dhe momentet e sulmit në Prekaz (Video)

admin

Veseli për partneritetin qeverisës me Haradinaj: Çdokënd e lë në lloç, kur e dëmton vendin (Video)

admin
error: Artikull i mbrojtur !!