Mërgata Shqiptare
Kosova

‘Xhbanja’ në emision si zonjë e vërtetë, vesh kompletet më të bukura

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka qenë e ftuar në një emision në të cilin ka shkuar me një pamje prej zonjë të vërtetë./ORAinfo/

TË ngjajshme

Vukshinaj: Gjenerata e dytë dhe e tretë e diasporës e shohin Kosovën vend të mundësive (Video)

admin

Suspendohet ofiqari në Skënderaj, që dyshohet se martonte vajzat gjermane me kosovarë

admin

Vasfije Krasniqi Goodman: Duhet të flasim për dhunën që të marrim drejtësi (Video)

admin
error: Artikull i mbrojtur !!