Lajme

Vogëlushja nga Mitrovica ka nevojë për ndihmë, i duhen edhe 1500 euro për shërim jashtë vendit

vogelushja-nga-mitrovica-ka-nevoje-per-ndihme,-i-duhen-edhe-1500-euro-per-sherim-jashte-vendit

Katërvjeçares nga Mitrovica i duhen edhe 1500 euro për shërim jashtë vendit.

Leandra Selimi, ka nevojë që urgjent të dërgohet për shërim jashtë vendit.

Katërvjeçarja vuan nga një sëmundje, diagnoza e quajtur ATROFI SPINALE MUSKULARE, sëmundje e patrajtueshme në Kosovë.

Shuma që nevojitet për trajtimin e saj është 200 mijë euro, kurse familja ka nevojë vetëm edhe për 1 mijë e 500 euro.

Tjera nga rubrika

Reagon Shpendi: Spo di mo kujt me i apelu që të kryhen pagesat nga 170 për punëtorë

mergata.eu

Nora shfaqet duke u larë në pishinën e shtëpisë, po shoqërohet nga ky mashkull!

mergata.eu

Osmani në ngjarjen e Vitit të Ri hebraik: S’ka dy popuj tjerë që e kuptojnë më mirë njëri-tjetrin se shqiptarët dhe izraelitët

mergata.eu

“Qeveria Hoti lehtë mund të përfundojë e rrëzuar si ajo e Kurtit”

mergata.eu

Mushkolaj komenton akuzat e Speciales: Kjo lidhet direkt me takimin në Washington

mergata.eu

Kosova dhe Serbia duhet ta gjejnë zgjidhjen bashkë me BE-në, thotë ministri i Jashtëm i Gjermanisë

mergata.eu