Mërgata Shqiptare
Kosova

Vogëlushja në foto, sot është një nga femrat më të bukura shqiptare

Ajo padyshim është një nga modelet më të bukura shqiptare.

Flasim për Adrola Dushin e cila po zhvillon karrierën e saj prej modeleje mes Amerikës dhe Shqipërisë, edhe pse ka disa vite që është shpërngulur në Nju Jork, por ardhjet janë të shpeshta për të në Tiranë.

Fotografia e Rent A Car Onix

Bukuroshja e cila i ka rezistuar operacioneve plastike ka publikuar disa fotografi nga fëmijëria, e që në fakt nuk ka ndryshuar aspak. Adrola Dushi ka dy vite që është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Troi.Gjithashtu, modelja nga Tirana ka qenë pjesë e kampanjave të ndryshme në Nju Jork./GazetaBlic

TË ngjajshme

Të gjitha provat çojnë te Radojiçiq, si vrasës i Ivanoviqit

admin

Ismaili: Sigurimi shëndetësor gjatë këtij viti

admin

Demaliaj: LDK-ja iku nga përgjegjësia në luftë, po ik edhe nga dialogu (Video)

admin
error: Artikull i mbrojtur !!