Vip/Kultura

Vesa Luma zgjedh fjalët më të mira për ta uruar bashkëshortin për ditëlindje

vesa-luma-zgjedh-fjalet-me-te-mira-per-ta-uruar-bashkeshortin-per-ditelindje

Vesa Luma e uron bashkëshortin për ditëlindje.

Vesa Luma e Big Basta janë ndër çiftet më të komentuara nga mediet rozë.

Vesa nga Kosova e Big Basta nga Shqipëria kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë duke u bërë prindër të një djali, shkruan Kosovarja.

Si gjithmonë Vesa edhe kësaj radhe është treguar mjaftë e kujdesshme duke befasuar bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindje, që i thuri fjalët më të bukura nga zemra.

“Ne nje dite si kjo, lindi nje djal me yll ne balle ,qe u rrit me kembe ne toke ,por me mendje vizionare dhe i sigurte per te ardhmen e tij e te familjes se vogel po me bote shume te madhe qe tashme e kemi kriju bashke! Une e Liani jemi shume me fat qe te kemi! Te duam shume! Na u befsh 100 pak a shume”, ishte mbishkrimi i imazhit me të cilën pozuan të dy të lumtur e shumë të dashuruar.

Tjera nga rubrika

Melinda ja bën ‘bajat’ Taynas me imazhet e fundit, ekspozon të pasmet gjigante

mergata.eu

Nusja e Ledrit shfaqet e veshur me fustan të ngusht, më në fund shfaq barkun

mergata.eu

I pesti u konfirmua, por a do të ketë sezon të gjashtë “La Casa de Papel”?

mergata.eu

Shkurta del për shëtitje me burrin, po duken si dy adoleshentë

mergata.eu

Nora shfaqet super tërheqëse nga pushimet, do ta ‘çmend’ Robertin me këtë pamje

mergata.eu

Nuk u shpëton as nusja e Nexhatit, ajo sapo bëri një ndryshim të papritur në pamje

mergata.eu