Mërgata Shqiptare
Kosova

Vajza e Ramushit dhe Anitës feston ditëlindjen, ja sa eshte rritur

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt. Ajo u bë tejet e njohur si gazetare e më vonë edhe si spikere lajmesh, përcjell ORAinfo.

Image may contain: car

Anita dhe Ramushi tani janë prindër të tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze. E sot, vajza e tyre e vetme, Hana feston ditëlindjen e 13-të e për këtë Anita ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar.

 

TË ngjajshme

Festë në familjen e Presidentit Hashim Thaçi (Foto)

lajme

EPIK: Kosova humb 11 milionë euro për mungesë të reformave në administratën publike, rrezikon t’i humb edhe 14 milionë

admin

Kuvendi cakton datat për seanca të jashtëzakonshme

admin
error: Artikull i mbrojtur !!