Mërgata Shqiptare
Kosova

U KRY! Këtë fanellë do ta vesh De Ligt

De Ligt duket se do ta vesh fanellën e PSG-së. Mbrojtësi i talentuar i Ajaxit, De Ligt, që po kërkohet nga gjysma e Europës, është pranë firmës me PSG, sidomos tani që Leonardo ka marrë rolin e drejtorit sportiv sërish. Raiola këto ditë ka qenë në Paris për të rënë dakord për rrogën, që do të jetë 10 mln euro ose më shumë.

Fotografia e Rent A Car Onix

E të mendosh që djaloshi ende nuk ka mbushur 20 vjeç. Megjithatë, kjo nuk është çudi, pasi po flasim për një mbrojtës që është titullar te Ajax dhe te Holanda. Sakaq, “El Mundo Deportivo”, ka shpjeguar pse Barcelona është ftohur për afrimin e tij në Katalonjë. Motivi lidhet me përulësinë, e cila i mungon De Ligt, i cili që në këtë moshë ka pretedime të mëdha. Sjellja e tij arrogante nuk i pëlqen Barcelonas, edhe pse fjala e fundit nuk është thënë.

TË ngjajshme

Këngëtarja Serbe “Provokon” me të pa’smet në Emision Live asaj i doli jasht zogu dhe gjoksi…(VIDEO)

lajme

Kjo vajzë e vogël tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare, do të befasoheni

lajme

Moderatorja e RTK-së ka dal mbrëmë, më këtë kombinim ka marrë vëmendjen e të gjithëve

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!