Mërgata Shqiptare
Kosova

Trondittet Skenderaj nga kjo ngjarje, ka te vdekur


Një burrë nga Fshati Makërrmal i Skenderajt është gjetur sot pa shenja jete në bunarin e shtëpisë së tij, shkruan Gazeta Express. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Mund të ju konfirmoj se është gjetur pa shenja jete në bunarin e shtëpisë së tij një burrë i moshës afro 82-vjeçare. Rasti është lajmëruar nga familjarët e tij. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, ka thënë Zahiti. Ndërkaq Zahiti ka treguar se rasti është cilësuar si “hetim i vdekjes”.

Image may contain: text

Image may contain: text

TË ngjajshme

Bytyqi: Korpusi i Paqes po jep rezultate të mira për nxënësi tanë

admin

Ky është 6-vjeçari që u vr..a nga vëllai i tij në Deçan (Foto)

lajme

Labinot Tahiri përkrahë Loredanën dhe Mozzikun, këto janë fjalët e Labit për çiftin

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!