Mërgata Shqiptare
Showbiz

Tayna ‘ndezë’ rrjetin, publikon foto me bikini nga Tajlanda

Tayna publikon tjera fotografi nga pushimet.

Autorja e shumë hiteve, Tayna, ka zgjedhur vendet e ngrohta për të pushuar në këto ditë të marsit.

Ndërsa për t’i mbajtur të informuar fansat për ndodhitë në jetën e saj, reperja i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar me bikini.

Në bazë të lokacionit që e ka përshkruar pranë fotografisë, këngëtarja është duke pushuar në ishujt Phi Phi në Tajlandë.

TË ngjajshme

Egzona një nënë e zonja, ja sa me stil e ka veshur Amelian e vogël

admin

Kjo ishte nusja e “Gokhani”, ajo e brkatisi atë dhe la në rrugë

admin

Pytet se a i ka të fryera buzët, përgjigja e Qëndresës e papritur

admin
error: Artikull i mbrojtur !!