Mërgata Shqiptare
Kosova

S’ka faj Fero që po ‘çmendet’ pas Arbenites, këto pamje do t’iu bindin

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një video duke u grimosur.

Kjo pamje e saj tregon pse Fero po ‘shashtriset’ pas saj.

video

TË ngjajshme

Kunata e Egzonës, Biona është shfaqur përvëluese për Bajram

admin

Majku do të pendohet ҫfarë ka humbur, Majlinda shfaqet më ‘përvëluese’ se kurrë

admin

Kadriaj i reagon Aliut, kërkon sqarime rreth fotos së Kurtit në odën e vrasësit të policit

admin
error: Artikull i mbrojtur !!