Mërgata Shqiptare
Kosova

S’ka faj Fero që po ‘çmendet’ pas Arbenites, këto pamje do t’iu bindin


Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një video duke u grimosur.

Kjo pamje e saj tregon pse Fero po ‘shashtriset’ pas saj.

video

TË ngjajshme

Harrojeni humbjen e Kosoves: Kjo ngjarje tronditi botën

lajme

Nusja e Milotit posa doli nga frizerja, do ti ‘mahnitë’ dasmorët me këtë pamje

admin

Xhansu në gjendje aspak të mirë, shikoni si i rri pranë Azra

admin
error: Artikull i mbrojtur !!