Mërgata Shqiptare
Showbiz

Shyhretja iu kundërpërgjigjet motrave Mustafa, pasi e akuzuan për vjedhje të këngës

Ditën e djeshme Prive ju solli një material i cili për herë të parë sillte versionin e dy palëve në përplasjen mes motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

Kjo e fundit vetë nuk u prononcua por i la radhën tekstshkrueses së këngës për nënën e cila për të demantuar motrat Mustafa, paraqiti biseda që sipas saj faktonin të vërtetën.

Sipas tekstshkrueses së këngës, idea për një projekt muzikor të tillë është diskutuar që në muajin Gusht të vitit të kaluar, rreth tre muaj përpara diskutimit me Sahiden.

TË ngjajshme

Linda vishet me rroba bore, poza e saj do t’iu lë pa mend

admin

Fansja ia bën Yllkës surprizën më të ëmbël, reagimi i saj iu lë gojëhapur

admin

Adonisi një burrë kaq i përkushtuar në shtëpi, shikoni çfarë ka bërë sot

admin
error: Artikull i mbrojtur !!