Mërgata Shqiptare
Showbiz

Shpetim Desku publikon një foto bashkë me familjen, por gruaja e tij e merr gjithë vëmendjen, kaq e bukur është bërë

Shpetim Desku është ndër moderatorët më të shikuar, e kjo për shkak të përshtatjes së emisionit të tij me shijen masive të publikut kosovar.

Ai nga një aktor u kthye në këtë profesion dhe tani duket se më së miri e ka gjetur vetën, përcjell ORAvip.

Shpetimi edhe në jetën e tij familjare është një burrë me fat.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Ai ka në krah një grua të bukur dhe me të cilën i ndan momentet më të bukura. Ajo shpesh komentohet për pamjen e saj joshëse dhe si e tillë është kthyer në një figurë të njohur për mediet rozë.

Ajo së fundi është shfqur në version më simpatik. Me syze të vendosura dhe flokët mbi ballë ajo përbën një femër ideale para syve të Shpetimit.

TË ngjajshme

E veshur me të zeza, kështu ka dal për kafe Zejnep

admin

Biondja nxjerr gjoksin bombastik në rrugë

mergata.eu

‘Sasa’ bëhet nuse tradicionale shqiptare, shikoni veshjen e saj interesante

admin
error: Artikull i mbrojtur !!