Vip/Kultura

Sarën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

saren-po-e-zbukuron-cdo-dite-e-me-shume-shtatzenia,-shfaqet-mahnitese-ne-imazhin-e-fundit

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E shtatzënia duket se po e bën çdo ditë e më të bukur Sarën./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Luana shfaqet joshëse para pasqyrës, ky detaj mori gjithë vëmendjen

mergata.eu

Vajza e vogël e Shkurtës diplomoi sot, këtë dhuratë të bukur ia bënë familja e saj

mergata.eu

Engji vishet në fustan plot me lule, shfaqet super-tërheqëse nga pushimet

mergata.eu

Remzie Osmani feston ditëlindjen, merr urimin më të veҫantë nga dhëndri i saj

mergata.eu

Marina dhe Geti lajmërohen nga pushimet, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit

mergata.eu

Yllka Kuqi lajmërohet nga plazhi, mahnit me pamjen pas lindjes së vajzës

mergata.eu