Mërgata Shqiptare
Kosova

Roberti tregon gjithçka në Emision :“U ndava nga Nora,sepse e zura duke më tradhtuar me shokun

Sigurisht qe ju kujtohet Roberti dhe Nora Isrefi ata madje kanë edhe një vajze e cila quhet Rene. Pas shumë kohesh, Roberti rrëfen historinë plote se si ka ndodhur rasti qe ata i dhëne fund martesës.Ai rrëfen se përderisa ishin në pushime në Ulqin në një klub nate,Nora u largua nga unë duke thënë se do të shkoj në WC, mirëpo unë e përcjella sepsa i dyshimt dhe…..për më shumë shtypni posht reklamen dhe menjëher ju hapet video e Robertit:.LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

TË ngjajshme

Gjykata në Prizren, lëshon urdhër-arrest ndërkombëtar për të kërkuarin e Speciales

admin

U zhduk para 3 muajsh, gjendet i pajetë në mal. Policia jep detajet (Emri)

lajme

Sot një javë u bë nuse, por shikoni çka po bën sot Gëzimja

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!