Mërgata Shqiptare
Futboll

Real Madrid vs Barcelona (Drejtperdrejt)

Real Madrid vs Barcelona (Drejtperdrejt)

Dardania Press iu sjell direkt super ndeshjen Real Madrid vs Barcelona. Per te pare edhe ndeshjet tjera drejtperdrejt beje like ne FB Dardania Press

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

http://united99treble.blogspot.com/p/real-madrid-1.html

TË ngjajshme

Formacionet zyrtare: United dhe PSG zhvillojnë sfidën e parë në Ligën e Kampionëve

admin

Mavraj pëson frakturë në dorë, një javë jashtë fushave

admin

Hidhet shorti për Copa America 2019 – Brazili, Argjentina dhe Uruguai lider të grupeve

admin
error: Artikull i mbrojtur !!