Mërgata Shqiptare
Kosova

Prap të dy të zhve.shur e të lagur, Meda publikon foton intim.e me gruan, e puth në.. kesaj here e tepruan

Këngëtari i njohur Meta ka publikuar foto në plazh me bashkëshorten e tij, të cilën e puth në ballë.Këngëtari i njohur Meta ka publikuar një foto me gruan e tij në rrjetin e tij social Instagram.
Fotoja është shkrepur në plazh, ky edhe dyshja ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet e kësaj vere.
Meda dhe bashkëshortja e tij.Mesa duket këngëtari i njohur i muzikës së lehtë shqiptare ka gjetur kohë nga koncertet.Shty,peni posht rek,llamen dhe hapet vi,deoa

TË ngjajshme

Agnesa Vuthaj vishet si ‘adoleshente’ , të tillë nuk e keni parë asnjëherë

admin

Ministri Mustafa pas rastit të së miturës në Drenas: Kam menduar të dorëhiqem, por më mirë rasti të merr epilog të merituar

admin

Kjo femër është pa fije turpi e bën këtë gjest në taksi dhe del nga vetura!

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!