Mërgata Shqiptare
Kosova

Prap të dy të zhve.shur e të lagur, Meda publikon foton intim.e me gruan, e puth në.. kesaj here e tepruan

Këngëtari i njohur Meta ka publikuar foto në plazh me bashkëshorten e tij, të cilën e puth në ballë.Këngëtari i njohur Meta ka publikuar një foto me gruan e tij në rrjetin e tij social Instagram.
Fotoja është shkrepur në plazh, ky edhe dyshja ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet e kësaj vere.
Meda dhe bashkëshortja e tij.Mesa duket këngëtari i njohur i muzikës së lehtë shqiptare ka gjetur kohë nga koncertet.Shty,peni posht rek,llamen dhe hapet vi,deoa

TË ngjajshme

Sherifi i NISMA-s jep lajmin e fundit

lajme

Shyhretja e injoron ‘keq’ burrin e saj, ai i ulet afër, shikoni veprimin e saj befasus!

lajme

Xhesika pozon me komplete të verdha, zbulon më shumë se ç”duhet

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!