Mërgata Shqiptare
Kosova

Pr ovokon burrin me nje modele për t’i testuar besnikërinë, vajza “çm endet” nga ajo që sheh

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen se ksi dhe rezultati ishte i papritur.Johanna donte të ishte e sigurt se Leonardo do të ishte shoqëruesi i saj i përjetshëm, prandaj ajo shkoi në një program të mirënjohur, i specializuar për zbulimin.Shty,peni posht rek,llamen dhe hapet vi,deoa

TË ngjajshme

Nëna vendos kamera në dhomën e fëmijës, ajo se çfarë sheh është e tmerrshme

admin

Rashica si Messi, merr topin në mesin e fushës dhe i shënon Bayernit

lajme

Policia arreston gjashtë persona pjesë të një grupi kriminal

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!