Mërgata Shqiptare
Showbiz

Oriola Marashi duket tejet e ‘nxehtë’

Oriola Marashi po shënon suksese të mëdha në botën e modelizmit.

Oriola Marashi është duke bërë hapa në drejtimin e duhur për tu bërë një modele e suksesshme.

Ajo momente më parë publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku kishte pozuar për revistën ‘Starpeople’ dhe ky fakt e ka bërë dikur ish anëtaren e ‘OTR’ shumë krenare.

Ky nuk është suksesi as i parë as i fundit e Oriolës si modele kujtojmë se ajo javë më parë kishte pozuar edhe për makrën e njohur të veshjeve ‘Guess’

TË ngjajshme

Rozana provokon keq nga Santorini, ja me çka e mbulon gjoksin

mergata.eu

Kaltrina me pamje mahnitëse, por ku është nisur kështu në muajin e nëntë të shtatzënisë

admin

Vishet shumë shkurt, Dhurata vë në pah këmbët seksi

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!