Mërgata Shqiptare
Kosova

Nxehen gjakrat mes boksierit Mazrekajt dhe djalit të kriminelit Arkan: Ja çfarë mesazhi ka boksieri shqiptar


Boksieri shqiptar, Petrit Mazrekaj, i cili pritet të ndeshet boks me djalin e kriminelet famëkeq, Arkan, i ka dërguar një letër të hapur atij, duke ia kthyer ofendimit që djali i Arkanit ia bëri, shkruan Dardania Press. Mazrekaj i thotë atij se, do t’i tregojë në ring se çfarë do të thotë të jesh shqiptar me zemër Luani, e kush është një qyqar me shpirt të vogël e me origjinë nga kriminelët.

Fotografia e Rent A Car Onix

Postimi i plotë:

Letër e hapur birit te një krimineli dhe terroristi ordiner përmasave nderkomtare i ashtuqujtur Arkan ,
Meqense ju djali i Arkanit me keni ofenduar publikisht as une nuk do te heshti , une se pari jam krenar qe i takoi kombit Shqiptar Qe eshte nje komb Heroik , Liridashes dhe Human , Bujar Trim Zemergjer e Fisnik qe gjithmon ne histori ka luftuar per ti mrojtur te drejtat Kombtare dhe vlerat njerzore Liridashese.
Nuk eshte ne natyren time personale e as familjare ti sulmoj tjeret me urrejtje kombtare e racore por me qense e verteta eshte e vertet ju quni i Arkanit Mos u Fryni Shum Krenarisht sepse ti edhe une jemi sportist e une jam Shqiptar e ti je Serb , Ne do te Ballafaqohemi ne ndeshjen ton kur do te na vij momenti e aty do te zbulohet se kush osht zemer Luani Shqiptar e kush eshte nje qyqar shpirt vogel me gjenez nga nje Prind Kriminel ordiner qe ka patur prirje vetem per mizori shtazarake.
Te njoftoi Publikisht se gjeneza e Familjes time nuk buron nga Prindi me renome Kriminale Por Buron nga Alpet Shqiptare Atje ku Jetoin Shqiponjat e Liris qe jan Zotuse te jetes se vet

TË ngjajshme

Adelina e ka ftuar gjithë familjen e saj për iftar, shikoni si i ka pritur ata

lajme

Modelja kosovare heq jeleket ne plazh, ngrit temperaturat

lajme

A e keni ditur se Nora Istrefi ishte e ”martuar” me Besim Dinën?

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!