Mërgata Shqiptare
Kosova

Një super-femër si Lola, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë


Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

TË ngjajshme

Në vazhdim do të ketë takime të rëndësishme, SHBA’ja do të gjejë zgjidhje për problemin Kosovë-Serbi

lajme

Për 72 orë, 89 aktakuza kundër 106 personave

mergata.eu

Momenti i pabesueshëm kur balena gjigante iu afrohet sërfistave në Kaliforni

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!