Mërgata Shqiptare
Kosova

“Nese ti moj motra ime je duke me shikuar kujdesu per nenen se un nuk po mundem ta perballoj v*dekjen tende”

Dardania Press, 14.04.2019
Drilona Lleshi Morina nderroi jete para dy javesh por familja e së nd,jerës thotë se pas gati dy javësh, ende nuk i di shkaktarët e v,dekjes së të resë, e cila la pas një fëmijë të porsalindur, shkruan Dardania Press. Motra e Drilones, Marigona Lleshi e kujton motren me fjale prekese duke mos mundur te perballoj vd,ekjen e Drilones. – Dardania Press
Fjalet e motres se Drilona Lleshit;
Nese engjullit egzistojn ti do jesh nje nga engjullit me te bukur qe ZOTI e ka pran. Nese engjullit egzistojn ti do jesh nje egjull per te gjith ne te na mbrosh nga kja m,erzi e madhe. Nese ZOTI te deshti me shum se ne ateher un i them ZOTIT te ma siguroj dhe mu nje vend te motra ime pran . Nese do me pytshin se cfar te bene te lumtur do te ju them un lumturin e kisha po lumturija ime tani eshte ne qjell,lumturia ime eshte bere engjull i familjes ton
Nese ti motra ime me shikon te lutem merrju hakin e ketyre mj,ekve nese un nuk mundem,se mjjjer na per mj,eket qe kemi ne kete Kosov. Nese ti moj motra ime me sheh te merzitur te lutem mos u hidhero me mu as me nenen time se nuk jemi duke mudur ta bejem ball kete humbje tende. Nese ti moj motra ime je duke me shikuar te lutem kujdesu per nenen ton se un nuk po mundem ta perballoj kete v,dekjen tende se si shkove eh zemrat tona na pervlove se si shpirtin na coptove qe po te ishte enderr ishna tmerruar nga kjo enderr eh kush do e kish menduar kete realitet te humbjes tende. Lutem vetem qe zoti te na takoj sa me shpejt se malli per ty eshte shum i madh😢

 

TË ngjajshme

Kelmendi: thotë se paguan puntor deri në 6 mijë, Duhet të rriten rrogat që të mos largohet rinia

lajme

Xhesika pozon me komplete të verdha, zbulon më shumë se ç”duhet

lajme

Lluka: Ndalja e pensioneve për familjet e të pagjeturve, një lëshim (Video)

admin
error: Artikull i mbrojtur !!