Mërgata Shqiptare
Kosova

Ndodh edhe kjo: Nusja ia qon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, ndodh e papritura


Nusja ia tregon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, por e pëson keq nga ai

Një ceremoni martesore, që duhej të përfundonte ashtu siç kishte filluar me këngë dhe hare, rezultoi me një fund aspak të lumtur.
Aty shpërthyen grushtet dhe shqelmat drejt protagonistes kryesore të dasmës, nuses.

Image may contain: car and outdoor

Në një moment siç është kapur nga kamera, nusja e re ia drejton gishtin e mesit, personit që dyshohet të jetë vjehrri i saj, transmeton Reporteri.

Ky veprim i cili mbase u bë edhe nga entuziazmi i madh i nuses, rezultoi të ishte fatal, ngase vjehrri sulet drejt saj me grushta dhe shqelma.

VIDEO KETU

TË ngjajshme

E njihni si ‘Xhek Setra’, por si dukej para 16 viteve

lajme

Ngjarje e rëndë në ‘Rrugën e V.dekjes’, aks.identohen dy shqiptarë në Greqi, njëri vd.es në vend, 34-vjeçarit i p.resin këmbën (FOTO)

lajme

Arsyeja Pse Blero Dhe Teuta Sot Duhen Te Jenë Bashkë.Ditë e Veqantë.

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!