Mërgata Shqiptare
Kosova

Morena Tarakun e kanë ‘transfromuar’ operacionet plastike, kaq ndryshe po duket

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, përcjell ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet që sapo ka dalë nga grimerja, e me këtë tregon sa shumë ka ndryshuar pas operacioneve plastike./ORAinfo/

TË ngjajshme

Gjeti portofolin të mbushur plot me para në rrugë, shqiptari bën këtë veprim

mergata.eu

Kjo vajzë e vogël, tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare

lajme

Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovare

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!