Mërgata Shqiptare
Kosova

Miloti nisi pushimet ‘përrallore’ me të fejuarën, ajo ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Milot Rashica është futbollisti i njohur kosovar e që për momentin ka arritur në kulminacionin e suksesit të tij. Ai po bëhet përherë e më i pëlqyer si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo. Përveç për futbollin, ai është shumë i përfolur edhe për jetën private ku është i fejuar me Belkiz Kerën.

Fotografia e Rent A Car Onix

Ata të dy tani kanë nisur pushimet në Maldive dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim pamja e të fejuarës së tij.

TË ngjajshme

Ngjarje e rende: Ky 40 vjecar nderron jete tragjikisht

admin

Sibel Xhan ishte këngëtarja më e bukur turke, por nuk iu besoni syve si po duket tani

lajme

Ky Është ‘Fshati Shqiptar I Beqarëve’ – Vajzat U Shkojnë Te Burri, Ndërsa Burrat Iu Mbesin Beqarë

admin
error: Artikull i mbrojtur !!