Mërgata Shqiptare
Kosova

Miloti ka dalë për shëtitje me gruan, ajo lë nën ‘hije’ të gjitha me pamjen

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë pa pauzuar asnjëherë, përcjell ORAinfo. Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj profesionale. Po aq e përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Fotografia e Rent A Car Onix

Së fundi, ata kanë dalë bashkë për shëtitje e ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e Erxhinës ndonëse pa grim.

TË ngjajshme

Një mashkull shumë i pashëm dhe zeshkan, ky është i dashuri i Zejnepit

lajme

LAJMI I FUNDIT: ‘Shokohet’ Isa Mustafa, Lutfi Haziri ben veprimin qe do ta “trondit” një pjes të LDK-së!

lajme

Sabit Geci: Hashim Thaçi nuk dëshiron të takohet me mua (Video)

admin
error: Artikull i mbrojtur !!