Vip/Kultura

Mihrija befason ndjekësit, me fustanin që ka veshur zbuloi më shumë se ҫ’duhet

mihrija-befason-ndjekesit,-me-fustanin-qe-ka-veshur-zbuloi-me-shume-se-ҫ’duhet

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit Mihrija shihet e veshur me një fustan ku ka zbuluar paksa gjoksin./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Shyhretja del për shëtitje në mal, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

mergata.eu

Reja e Shkurte Fejzës lajmërohet nga vendi i punës, kështu është veshur e rregulluar sot

mergata.eu

Bëhen më shtëpi të re Geti e Marina

mergata.eu

Anita Haradinaj shpenzoi 3400 mijë euro për këtë veshje në ditëlindjen e motrës

mergata.eu

U zgjedh Miss, zbulohet se kush është e dashura e re e Seldit

mergata.eu

Kaltrina po i shijon pushimet, publikon një foto ‘artistike’ nga atje

mergata.eu