Mërgata Shqiptare
Kosova

Lulja kthehet ne shtepi, ja cka e pret atje

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës. Ata janë të martuar prej kohësh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Image may contain: car

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.
Lulja sot është kthyer në shtëpi. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet me shoqët e saj duke pirë kafe në oborr. “Home sweet home’, e ka përshkuar videon Lulja.

TË ngjajshme

Kjo nuk pritej apsulut: Learta Jakupi ia pa sherrin resë së Remzies,

lajme

Edhe shërbyesit civil kundërshtojnë ligjin për pagat, paralajmërojnë grevë (Video)

admin

Ky Është ‘Fshati Shqiptar I Beqarëve’ – Vajzat U Shkojnë Te Burri, Ndërsa Burrat Iu Mbesin Beqarë

admin
error: Artikull i mbrojtur !!