Mërgata Shqiptare
Showbiz

Lulja kështu e kallë atmosferën kur këndon Meda

Meda këndon, e Lulja vallëzon. Kështu e kallin burrë e grua atmosferën.

Dikur Meda njihej vetëm si këngëtari më një frizurë karakteristike por edhe me një vokal të artë që nuk kishte krahasim, e sidomos kur këndonte këngët me motiv dashurie.

Sot Meda, rangohet i pari këngëtar më i kërkuar për ahengjet dhe dasmat e familjeve mbarë shqiptare, shkruan Kosovarja.

Meda është i martuar tash e sa vite me Lulen të cilët janë prindër të katër fëmijëve.

Lulja është shumë aktive ku shpesh shihet krahë bashkëshortit edhe në ato rastet kur Meda këndon.

Hiç më larg se mbrëmë në një dasmë Lulja e kallë atmosferën duke vallëzuar me këngët e kënduara nga bashkëshorti i saj.

TË ngjajshme

A është kjo Bleona?

mergata.eu

Merr fund martesa mes Marinës dhe Getoarit?! Geti smë linte të punonte, Çfarë fshihet pas rikthimit të moderatores në Tv Klan

mergata.eu

E tmerrshme! artistëve të njohur ju rrokulliset makina

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!