Vip/Kultura

Lulja e Medës duket si binjake me motrën e saj

lulja-e-medes-duket-si-binjake-me-motren-e-saj

Gruaja e Medës – faqe për faqe me motrën.

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur nga audienca shqiptare që kur u martua me këngëtarin e njohur Meda.

Në secilën paraqitje është kujdesur të shfaqet ekstravagante me stil unik dhe plot sharmë duke marr vëmendjen e medieve rozë , shkruan Kosovarja.

Fytyrat publike kanë prezantuar gjithmonë edhe familjarët e tyre për publikun e gjerë duke treguar raportet e lakmueshme që kanë.

Edhe Lulja kësaj radhe vendosi të na njoftoj me motrën, duke pozuar me të faqe për faqe me të duket cilën ngjason shumë.

Kaq të bukura dhe joshëse po duken, duke shkëlqyer pranë njëra tjetrës.

Tjera nga rubrika

Afrona del për drekë me personin më të dashur, nuk është Blero

mergata.eu

Kaq shumë është dobësuar Vjollca Haxhiu

mergata.eu

Befason Getoari, shfaqet në klipin e ri me veshjen e Marina Vjollcës

mergata.eu

Ka humbur shumë peshë, Fifin nuk po e njeh askush në paraqitjen e fundit

mergata.eu

Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

mergata.eu

Morena me fustan shumë të hapur, zbulon më shumë se ҫ’duhet

mergata.eu