Mërgata Shqiptare
Kosova

Luana ‘ndez’ rrjetin, më të zjarrtë nuk e keni parë kurrë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj. Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet shumë e zjarrtë me veshjen që ka përzgjedhur.

Image may contain: cloud, sky, car, outdoor and nature

Image may contain: car, sky, text and outdoor

TË ngjajshme

Duket shumë e re, po shikoni sa vite ka aktorja e njohur turke

lajme

Zyrtare: Ndeshja Mali i Zi – Kosovë, UEFA merr një vendim shokues

admin

Tuna suprizon Robert Berishën në studio, ja si reagon ai, Roberti e kap dhe e .. dulen prej shinave tu dyt shiikoni cka bejn e studio..

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!