Mërgata Shqiptare
Showbiz

Lei Kraja, moderatorja se*ksi “ndez” atmosferën në rrjetet sociale

Lei Kraja është një prej moderatoreve sportive më të pëlqyera në vendin tonë. Bukuroshja e “Digitalb” është gjithashtu një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo numëron më shumë se 131 mijë ndjekës në “Instagram” dhe është shumë aktive në postime. Modelja se*ksi shfaqet në një formë të shkëlqyer këtë verë, duke pozuar me bikini, të cilat nxjerrin në pah linjat e saj perfekte trupore.

Foto të “nxehta” që nuk kanë nevojë për shumë komente, duke bërë që fansat e bukuroshes të mbeten pa frymë.

https://www.botasot.info/media/botasot.info/images/2019/August/26/auto_lei-kraja31566855431.jpg

TË ngjajshme

Nuk keni ‘gjysmë-hëna’ në ndonjërin nga gishtat tuaj? Ja nga çfarë rrezikoheni

lajme

Mësohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Norës dhe Robertit

lajme

Ndërron jetë aktori i njohur, vuante nga kanceri

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!