Mërgata Shqiptare
Kosova

Learta ka shkuar në punë pa pikë grimi, por vëmendjen merr diçka tjetër

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Larta Jakupi është një emër shumë i përfolur në publik.

Ajo po di të jetë gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Learta para disa muajve ka hapur një dyqan me veshje elegante për femra dhe tani e menaxhon atë. Krahas angazhimeve është shumë aktive edhe në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë pa grim, mirpëo, ajo që morig tjihë vëmendjen është veshja e saj.

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: cloud

TË ngjajshme

Ambasadori gjerman në OKB: Idetë për ndryshimin e kufijve, të rrezikshme

admin

Vjen reagimi i Kadri Veselit, ja çka paralajmëron pas dorëheqjes së Haradinajt

lajme

Veseli: Rusia po shkon drejt njohjes së Republikës së Kosovës

admin
error: Artikull i mbrojtur !!