Mërgata Shqiptare
Kosova

LAJMI FUNDIT: V’des një Kosovar në Zvicer, Kjo është arsyeja sh’okuese

LAJMI FUNDIT: V’des një Kosovar në Zvicer, Kjo është arsyeja sh’okuese
Një shtetas i Kosovës ka vd ekur në Spitalin Universitar të Lozanës (CHUV). Vd ekja ka ndodhur pas një përpjekjeje për vetëv rasje që kishte bërë ai një javë më parë në bu rgun Mermet të Lozanës, shkruan Polizeinews.ch.Kosovari 36 vjeç ishte gjetur i va rur me një litar në një dush të bur gut dhe menjëherë, nga inspektorët e bur gut dhe personeli mjekësor janë ndërmarrë masat për shpëtimin e tij

TË ngjajshme

Roberti fotografohet duket u puthur me një femër, cili do të jetë reagimi i Norës?!

lajme

Do të ‘ҫmendet’ Blero, gruaja e tij e ardhshme shfaqet në shtrat me dikë tjetër, shiikoni qysh ja kthen Blero shum keq..

lajme

Kjo është kosovarja që u v*ra në Zvicër nga ish i dashuri i saj

admin
error: Artikull i mbrojtur !!