Mërgata Shqiptare
Të tjera

Ky është djali i Lecit. Ja me çka merret ai? (Foto)

Ibrahim Krajkova i njohur për publikun si Leci, ka lënë pas një familje të gjerë.

Djali i Lecit, Bekimi, është gazetar dhe punon pranë televizionit publik të Kosovës, “RTK”.

Me sa kuptojmë punon në sektorin e lajmeve ndërkombëtare. Bekimi ngjan shumë me të atin, madje ka edhe natyrën e përafërt me humoristin e ndjerë, shkruan “Kosovarja”.

Pse nuk kanë luajtur ndonjëherë se bashku në ndonjë skeç?

TË ngjajshme

Kafja si ritual mesazhesh dhe simbolikash për shqiptarët

admin

Si e sollën shqiptarët kafenë në Evropë?

admin

Tradita e tme.rrshme, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses (Video)

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!