Mërgata Shqiptare
Kosova

Ky eshte avokati i cili eshte ne lidhje me Noren , Zbulohet emri do iu trondite

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë.

Roberti publikoi në profilin e tij në Instagram një foto ku njoftonte se ai dhe këngëtarja nuk ishin më bashkë, por që tha se do të vazhdojnë të mbesin miq të mirë.Nora dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik. Dyshja para pak ditëve i dhanë fund martesës he lidhjes së tyre shumë vjeçare,Nora pas ndarjes ka shkuar në pushime luksoze bashkë me vazjën e saj. Pasi u kthye në Prishtinë ajo ka dalë me shoqëri e në mesin e tyre shihet edhe politikani i njohur, shiko pamjjjet me poshte

TË ngjajshme

Oriola ‘çmend’ meshkujt në rrugë, shëtitet me motorr veç në tanga

lajme

“Kur ja kam hap qesen e Drilones kur e kam pa se ka vd,ek me lot ne sy kete kurr nuk ia fali vetes”

lajme

Pas një sëmundje të shkurt, vdes aktori i njohur

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!