Mërgata Shqiptare
Muzikë

Kur Elvana ia nxirrte gjoksin Getoar Selimit

E bukur, joshëse dhe përherë atraktive. Kjo është Elvana, këngëtarja që nuk mund të ngatërrohet me tjetër.

Ajo është këngëtarja që di ta ruaj më së miri privatësinë dhe këtë e bënë me një inteligjencë të jashtëzakonshme.

Ama se dikur ishte në krahët e Getit dhe se atë kohë “shplohej” më shumë se kurrë, këtë nuk mund ta mohojë bukuroshja e skenës.

Lexo më shumë në: https://m.gazetaexpress.com/roze/kur-elvana-ia-nxirrte-gjoksin-getoar-selimit-585524/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

TË ngjajshme

Pushime të shtrenjta në mal, ja sa i kushtuan Getoarit dhe Marinës vetëm një palë çizme

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!