Vip/Kultura

Kunata e Leartës zbukurohet për dasmë, lë ‘pa mend’ me pamjen

kunata-e-leartes-zbukurohet-per-dasme,-le-‘pa-mend’-me-pamjen

Neca Tërnava është tani një emër shumë i njohur në publik.

Ajo bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Duket se ajo është shëruar nga koronavirusi dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Afrona bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me pamjen e re

mergata.eu

12 vjet pas ndarjes, këngëtarja e njohur ribashkohet me ish-bashkëshortit

mergata.eu

Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet tejet tëreqëse nga plazhi

mergata.eu

Rrëfimi i dhimbshëm i Vjollca Haxhiut: Nëna papritur më vdiq në gjumë

mergata.eu

Reja e Danit vishet e tëra me lule, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

mergata.eu

Pasi u tha se është shtatzënë, Dafina lë ‘gojë hapur’ të gjithë me përgjigjen e saj

mergata.eu