Mërgata Shqiptare
Kosova

Kjo eshte gruaja e Shkodranit qe nderroi jete sot ne Gjermani, ja sa femije i kane

Kosovari Shkodran Neza ka hum,bur sot jetën në një ak,sident trafiku në zonën e Bavarisë në Gjermani,  percjell Dardania Press.

Ballkani info mëson se Shkodran Neza ishte 36 vjeçar nga fshati Skivjan i Gjakovës, dhe se kishte dy vite që jetonte në Gjermani.

Neza pas vetës la dy fëmijë dhe gruan.

Më poshtë mund të shihni fotot nga vend i ngjarjes ku shihet se ishte një copë druri në cilën u ndesh me veturë Shkodran Neza.

TË ngjajshme

Ish i fejuari i Gentës na prezanton me vajzën e tij, kaq shumë qenka rritur ajo

lajme

Vr#asësi nga Zelanda pritet me dajak të ashpër, shikoni si e rrahën në b#urg (Video)

lajme

Kadaj-Bujupi: Sylejman Selimi nuk është kriminel lufte, por shëmbëlltyra e një rezistence 100 vjeçare

admin
error: Artikull i mbrojtur !!