Mërgata Shqiptare
Showbiz

Kejvina vjen tërheqëse në videon nga banjo

Kejvina u shfaq në top-formë në videon e fundit.

Kejvina Kthella ka postuar një video në InstaStory, në të cilën erdhi tejet atraktive.

Modelja kishte veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë po ashtu të shkurtër, veshje në të cilën vuri në pah format perfekte trupore.

Në videon që e realizoi para pasqyrës, Kejvina u ka dërguar puthje ndjekësve të saj.

TË ngjajshme

Çiljeta publikon video duke bërë namaz

mergata.eu

Duda gjen kohë për foto gjatë seancës, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

admin

Olivia Buckland tregon format perfekte në pushime në Barbados

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!