Mërgata Shqiptare
Showbiz

Kaq vite diferencë ka Adelina dhe burri i saj

Nuk po i duhet shumë, dhe çdo veprim që po bën po kthehet në lajm.

Adelina Tahiri, po që është bërë një nga emrat më të shtypur dhe më të përfolur në showbizin shqiptar. Ajo çka po e rrit kuriozitetin e njerëzve dhe interesimin mbi jetën e saj private është martesa me maqedonasin milioner 50 vjeçar shkruan Kosovarja.

Komente nga më negativet dhe fjalë nga më të këqija ngritën këmbë një popull, mirëpo asnjëra nga këto nuk kanë ndikuar që ajo të mos vazhdojë jetën.

Adelina, përkundër kësaj doli të jetë mjaft një femër e fortë dhe e zonja, duke treguar se dashuria mposht çdo gjë madje edhe moshën.

Kur jemi te kjo e fundit, duke se kemi të bëjmë me një diferencë goxha të madhe ndërmjet çiftit, ku e gjithë kjo u zbulua falë një pyetësori që hapi në faqen e saj Instagram.

Ja, se për sa vite bëhet fjalë… /Kosovarja/

TË ngjajshme

Learta nuk ndal dhuratat për kunatën, ja çfarë i ka blerë tani

admin

I fejuari ia bëri ‘Pajtesës’ dhuratën më të veçantë për Shën Valentin

admin

Shyhretja dhe Engji i gëzojnë fëmijët, ata ia kthejnë në këtë mënyrë

admin
error: Artikull i mbrojtur !!