Mërgata Shqiptare
Kosova

Kaq e bukur ka qenë dikur Fazileti, shikoni sa ndryshe po duket

Nazan Kesal është një aktore shumë e njohur nga kinematografia turke.

Ajo është e njohur edhe në publikun shqiptar me rolin e saj intersant të Faziletit, përcjell ORAinfo.

Aktorja është tejet e komentuar që nga paraqitja në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private. Nga fotot e publikuara shohim që Fazileti ka qenë një miss në kohën e rinisë.

Image may contain: cloud, sky, car, outdoor and nature

Image may contain: car, sky, text and outdoor

TË ngjajshme

Abelard Tahiri: I kemi marrë dokumentet e Serbisë për hetimet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

admin

Shkurta bëri kanagjegj të madh për vajzën, por nuk do ta besoni ҫfarë bëri Shyhretja

lajme

Haradinaj: Do ta pezullonim përkohësisht taksën nëse ka garanci ndërkombëtare për njohje nga Serbia

admin
error: Artikull i mbrojtur !!