Mërgata Shqiptare
Kosova

Ja Si e bera,,, Bleona Me Van Damin : Nxerin Video Incizimin 7min

Për herë të parë Bleona pranoi se ka kaluar një natë të paharrueshme me aktorin e filmave me karate, Van Damme. E pyetur për “seksin më të mirë që ka provuar”, këngëtarja kujtoi kohën kur ishte në krevat me aktorin, në fillim të viteve 2010, në Kanë.

Fotografia e Rent A Car Onix

“Van Dami është sensitiv, i ëmbël ndryshe nga sa mund të duket ashtu me muskuj”, tha bukuroshja.Per te pare kete video qe u postua nga hakeret shtypnii rel;amenn me posht dhe menjher ju hapet video ku eshte publikuar ne rrjetet sociale Bleona me vandamin pamje te nxehta

TË ngjajshme

Djali i Baton Haxhiut në lidhje të ngushta me Rusinë, ja çfarë posti mbanë atje ?

lajme

Thaçi me gruan në dasmë, Lumja ‘çmend’ dasmorët me këtë fustan e frizur

lajme

Familja Elshani nga Drenasi mohon përfshirjen e djalit të tyre në sulm terrorist kundër Haradinajt

admin
error: Artikull i mbrojtur !!