Mërgata Shqiptare
Kosova

Ja sa e lumtur ishte me burrin e saj, Remzija qe u v*ra sot nga vjehrri i saj

Dardania Press, 22.04.2019
Ngjarja qe ndodhi sot ne Prishtine tro,nditi gjithe popullin shqiptar, shkruan Dardania Press.
Hasan Krasniqi sot vr*au gruan e tij, nusen e djalit Remzijen dhe veten. Remzija ishte e martuar me djalin e Hasanit, Kreshnikin me te cilin ishin te lumtur bashke dhe kane edhe nje vajze bashke.
Ne disa foto te publikuara nga qifti ne Facebook shihet sa te lumtur ishin se bashku:

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and shoes

TË ngjajshme

Kurti, Thaçit: Nëse nuk ndalesh, të presin protesta masive

admin

Gëzohet shumë Remzija, Motrat Mustafa i shkojnë në dasmën e djalit – Kaq bukur po dukën

lajme

Haradinaj: Isa Boletini na la një porosi, se atdheu nuk tjetërsohet dhe nuk vihet në pazar

admin
error: Artikull i mbrojtur !!