Mërgata Shqiptare
SPORT

Inter po e kompleton transferimin e super lojtarit

Inter po e kompleton transferimin e super lojtarit Inter është shumë afër të bëjë një transferim gjigant.

Siç duket, Inter po e transferon Nicolo Barellan nga Cagliari.

Agjenti i mesfushorit italian dhe Radja Nainggolan, Alessandro Beltrami, ka thënë se të dy lojtarët mund të luajë së bashku.

“Radja dhe Barella mund të luajnë së bashku”, ka shkruar agjenti i dy lojtarëve në Instagram, përcjell lajmi.net.

Inter ka kohë që po lidhet me transferimin e mesfushorit, ndërsa në garë thuhet të jenë edhe Chelsea me Liverpool. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Dalin pamjet, ja çfarë bëjnë Ronaldo dhe Georgina në orët e vona në shtëpi

mergata.eu

Arsenali e shkatërron Bournemouthin

lajme

‘Kuqezinjtë e Jakovës’ në Beograd, shikoni çfarë kanë bërë

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!