Sport

Ibrahimovic rikthehet për ndeshjen kundër SPAL-it

ibrahimovic-rikthehet-per-ndeshjen-kunder-spal-it

Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL.

Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të javës së kaluar.

Ai tani ka qenë i përshtatshëm për të udhëtuar në ‘Ferrara’ dhe madje mund të startojë, siç u sugjerua nga trajneri Stefano Pioli dje.

Sidoqoftë, mbrojtësi Leo Duarte është ende duke u rikuperuar nga një problem i kofshëve.

Skuadra e Milanit për SPAL: Begovic, A Donnarumma, G Donnarumma; Calabria, Conti, Gabbia, Theo Hernandez, Kjaer, Laxalt, Romagnoli; Bennacer, Biglia, Bonaventura, Brescianini, Calhanoglu, Kessie, Krunic, Paqueta, Saelemaekers; Castillejo, Ibrahimovic, Leao, Maldini, Rebic.

Tjera nga rubrika

Më në fund, Sarri flet për raportin me Pjanic

mergata.eu

Pak ditë para rifillimit të Premierligës, lojtari i skuadrës angleze rezulton pozitiv me koronavirus

Administrators

Juventus ia shet Atalantas këtë lojtar

mergata.eu

Messi i ‘shokuar’, i vijnë kritika të ashpëra nga Argjentina

mergata.eu

Lojtarët e kësaj skuadre të njohur janë pajtuar për reduktim në paga

mergata.eu

“Bremeni s’duhet ta shesë Rashicën, është talent i rrallë”

mergata.eu