Mërgata Shqiptare
Kosova

Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet


Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo. E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës. Melisa jashtë serialit duket se është një vajzë tejet tërheqëse dhe akoma më e bukur se sa në serial.

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: cloud

TË ngjajshme

Neca vishet e rregullohet kaq bukur për Bajram, merr gjithë vëmendjen fustani i saj

admin

Deshmori Visar Hoti, studenti qe la studimet per te iu bashkuar UÇK-së

lajme

Mos kaloni nëpër Dhe të Bardhë, kjo është kolona dhe pritja në këtë pikë kufitare

mergata.eu
error: Artikull i mbrojtur !!