Mërgata Shqiptare
Kosova

Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo. E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës. Melisa jashtë serialit duket se është një vajzë tejet tërheqëse dhe akoma më e bukur se sa në serial.

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: cloud

TË ngjajshme

“Kush pagoi klipin e Loredanës?” – “Petra, sigurisht”

admin

Nusja e Albanit niset për dasmë, po duket si një zonjë e vërtetë

lajme

Shkolla “Elena Gjika” nuk përkrahë grevën e SBASHK-ut, nesër mban mësim të rregullt

admin
error: Artikull i mbrojtur !!