Mërgata Shqiptare
Kosova

Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë

Para pak çastesh një fëmijë është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’. ORAinfo merr vesh se personi që është gjetur pa shenja jete është mashkull dhe i moshës minore. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Aty kanë ardhur edhe Mjekësia Ligjore e cila po merret me ekzaminimin e vendit të ngjarjes dhe trupit të fëmijës që është gjetur pa shenja jete.

Image may contain: car, cloud, sky and outdoor

Image may contain: text

Image may contain: car and outdoor

TË ngjajshme

Gruaja e Albanit bëhet kaçurrele, kaq të bukur s’e keni parë kurrë

admin

Pesë kushtet për ngritjen e aktakuzave nga Gjykata Speciale

admin

Haradinaj për shkarkimin e Rikalos: Kërkesë legjitime, do ta shqyrtojë me kohë

admin
error: Artikull i mbrojtur !!