Mërgata Shqiptare
Kosova

Gëzima shfaqet rrugëve të New Yorkut, me veshjen e saj ajo po shkëlqen

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë çdo ditë e më e përfolur në publik e media rozë.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit u maruan dhe bënë një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Image may contain: car, text and outdoor

Çifti tani po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit e si destinacion kanë zgjedhur, Amerikën.

Ata tani po ndodhen në New York nga ku s’kanë hezituar të publikojnë imazhe të ndryshme.

E në foton e fundit të publikuar nga Gëzimja, ajo shihet rrugëve të New Yorkut e veshur me kompletet të zeza.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

TË ngjajshme

E rende: Dy punëtorë kanë humbur jetën sot në Duhël te Suharekes

admin

Nis mbledhja e Kryesisë së LDK-së, s’ka marrëveshje për kandidatë konsensual

mergata.eu

Dashuria ndaj kafshëve në fshatin Dobërqan, shembull për t’u admiruar (Video)

admin
error: Artikull i mbrojtur !!