Mërgata Shqiptare
Kosova

Genci ia bën qefin gruas, ja në çfarë vendi relaksues e ka dërguar

Ata janë çifti më i ri i estardës. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë njëri prej çifteve më të përfolur në mediat rozë. Përveç jetës së tyre profesionale për ta shkruhet shumë edhe për jetën personale.

Fotografia e Rent A Car Onix

Dyshja duket se kanë vendosur të largohen për një pushim, mirëpo nuk kanë bërë të ditur se në cilin vend ata ndodhen. Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram, disa momente fantastike nga pushimet ku po duket se po kalojnë kohë shumë të mirë së bashku. Nga këto pushime Eni ka postuar disa fotografi në bikini, ndërsa, Genci vetëm një fotografi, në të cilën shkroi “Trunin off per 3 dite”.

Ndryshe, Genci dhe Eni lidhjen e tyre e kanë konfirmuar në muajin janar, dhe dashurinë e tyre që e kanë për njëri-tjetrin nuk hezitojnë ta shprehin asnjëherë në publik.

Fotografia e Rent A Car Onix

TË ngjajshme

Vajza e Limajt ka dalur me burrin e saj, pamja e saj mori vëmendjen

admin

Duli pozon pranë një super-femre, gruaja e tij do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

lajme

LDK-ja paraqet disa kushte për t’u përfshirë në dialog me Serbinë

admin
error: Artikull i mbrojtur !!