Mërgata Shqiptare
Kosova

Fejohet Ema Ismaili, ky është i dashuri i saj

Ema Ismajli është motra e dy këngëtarëve të njohura Adelinës dhe Zanfinës.

Motrat Ismaili zgjojnë thuajse gjithmonë vëmendjen e publikut. Për vite me radhë, çdo lëvizje e tyre është shndërruar në lajm, shkruan “Kosovarja”. Adelina ishte e para që e nisi rrugën e muzikës, që u pasua nga Zanfina, e cila gjithashtu ishte e sukseshme në muzikë dhe personazh i përfolur shoëbizi.

Ema, motra e mesme, nuk deshi të merrej me muzikë, por tregoj me shumë interes për botën e biznesit, ku edhe ishte e inkuadruar për një kohë. Ema, vazhdon ta ruaj me xhelozi jetën e saj private, e cila është mëse në rregull. Ky është Afrimi, i fejuari dhe personi më i rëndësishëm në jetën e Emes.

TË ngjajshme

Nga 36 raportime nga “Zyra e Ankesave”, Ministria e Mjedisit ka vepruar në 32 prej tyre

admin

‘Taramelja’ i Piter Panit i famshëm dhe në Itali, Alketa Vejsiu jep super lajmin

lajme

Ja çfarë shtëpie të bukur kanë Vëllezërit Mziu

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!